بررسی مسائل و مشکلات شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد

بررسی مسائل و مشکلات شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد

بررسی مسائل و مشکلات شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد

 

بررسی مسائل و مشکلات شرکت خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد

 

جلسه ای با حضور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی البرز،معاونان و مدیران این شرکت و همچنین اعضای شرکت خدماتی شهرک در دفتر خدماتی شهرک صنعتی اشتهارد تشکیل شد.در این جلسه مسائل و مشکلات شرکت خدماتی شهرک مطرح و مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز گودرز رضایی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان البرز در ابتدای این جلسه و با تشریح قانون واگذاری شهرک ها و نواحی صنعتی به شرکت های خدماتی اظهار داشت: این امر در راستای تسریع بخشیدن و خدمات رسانی بهتر به صاحبان صنایع است و اعضای شرکت نیز منتخبین صاحبان صنایع می باشد که با تکیه بر تجارب خود نقشی مهم در جهت رفع معضلات شهرک ایفا می کنند.

وی در ادامه  و خطاب به مسئولان شرکت خدماتی با تشریح چند پروژه عمرانی در دست تکمیل، را ه اندازی و مورد بهره برداری بیان کرد: در میان پروژه های موجود،ساختمان آتش نشانی دوم شهرک تکمیل شده و همچنین خرید ماشین آلات آتش نشانی  صورت پذیرفته که تحویل شرکت خدماتی شهرک گردیده است.

رضایی افزود:شایان ذکر است قرارداد راه اندازی دو پست برق 30مگاواتی با برق منطقه ای تهران منعقد و مبلغ قراداد نیز پرداخت شده است که این شرکت در حال پیگیری و نصب و راه اندازی پستهای مذکور از برق منطقه ای تهران میباشد تا مشکلات صنعتگران در این زمینه مرتفع شود.

وی ادامه داد: در خصوص پروژه اصلاح ایستگاه حفاظتی گاز قرارداد منعقد شده و پیمانکار کار را آغاز نموده است تا 2 ایستگاه  با بستر افقی و 2 ایستگاه با بسترعمودی اصلاح گردد.

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی همچنین گفت: از دیگر اقدامات انجام شده، دریافت سند  مالکیت دوپلاک از اراضی ضلع جنوبی شهرک و در نهایت انتقال آن از منابع طبیعی استان البرز به  شرکت شهرکهای صنعتی استان البرز انجام خواهد گردید و همچنین جهت شهرسازی فاز پنج شهرک در حال پیگیری های لازم از منابع طبیعی استان  می باشیم. و نیاز به همکاری های بیشتر شرکت خدماتی بوده تا حصول نتیجه محقق شود.

رضایی در ادامه بیان کرد:شرکت شهرکهای صنعتی همچنان به عنوان نماینده دولت به ایفای نقش خود در جهت ایجاد زیرساخت های شهرک ها و نواحی صنعتی ادامه می دهد و اماده پیگیری و رفع معضلات صنعتگران می باشد.

در پایان اعضای شرکت خدماتی اشتهارد به بیان مشکلات و دیدگاه های خود پرداختند و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان نیز در پاسخ به پرسشهای مطرح شده و در جهت پیشرفت شهرک و رفع معضلات آن، رهنمودهای لازم را ارائه کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *